Search air tickets - Tūri.lv

Tūri.lv - ir ērts meklēšanas serviss, kurā Jūs var atrast lētas aviobiļetes. Mēs piedāvajam lētas un izdevīgas aviobiļetes uz dažādām pasaules valstīm. Mūsu misija ir meklēt un piedevāt Jums visizdevīgākus lidojumus.

Aviobiļešu rezervācija notiek caur mūsu sistēmu internetā, kas ir viens no vieglākajiem un ērtākajiem veidiem.
Sistēma palīdz atrast izdevīgās, lētas aviobiļetes un ceļojuma piedāvājumus. Desmit sekunžu laikā meklēšanas sistēma piedāvās daudz variantu, piemēram, aviobiļetes uz Dublinu, aviobiļetes uz Londonu, vai uz daudz citiem izvēlētiem galamērķiem. Lai atrastu piemērotu lidojumu, nepieciešams ievadīt galamērķa lidostu, cilvēku skaitu, kas ceļo un ceļojuma datumus.

Meklē lidojumus ātri, ja nav atrastas piemērotākas aviobiļetes, tad izmanto alternatīvu piedāvāto lidostu vai izvēlies citu datumu. Kā arī Jūs varat izvēlēties gan tiešo lidojumu līdz galamērķim, piemēram, Rīga (RIX) - London (LTN), gan lidojumu ar pārsēšanos, piemēram, Rīga (RIX) - Hamburga (HAM) - London (LTN).

Tūri.lv portāls piedāvā Jums iespēju salīdzināt cenas ar vairāk nekā 500 aviokompānijām, kā arī čārterreisus un zemo izmaksu aviokompānijas, piemēram, Ryanair un Wizzair ( Low Cost ) piedāvājumus. Arī meklēšanas rezultātos tiek piedāvātas pazīstamas aviokompānijas, piemēram, Air Baltic, Lufthansa, Аэрофлот, Finnair un citas, kuras arī piedāvā izdevīgus variantus lidojumiem uz izvēlēto galamērķi. Tas ne vienmēr ir lētākais piedāvājums, īpaši uz tāliem lidojumiem, bet pasažieriem ir piedāvāts komforts un papildpakalpojumi.

Aviobiļešu meklētāja Tūri.lv priekšrocības un ieguvumi:
— Izmantot sistēmu ir bezmaksas
— Aviobiļešu meklēšana notiek reālā laikā
— Lidojumu cenu piedāvājumus var atrast viegli un ātri, kas palīdz ietaupīt Jūsu laiku
— Meklēšanas rezultātus var filtrēt pēc kritērijiem
— Tūri.lv portāls ir adaptīvs Jūsu telefonam un citām ierīcēm

Pievienojies mūsu karstajiem piedāvājumiem vai ceļojumu aprakstiem Facebook un Instagram.
Popular airlines in one search
Ryanair British KLM Lufthansa airBaltic Aeroflot Delta LOT S7 Alitalia airfrance Brussels Finnair SAS easyJet Wizz UIA CSA